• Wady serca T.2 w.2

Autor red. Tomasz Hryniewiecki, Zbigniew Gąsior, Witold
Wydawnictwo Medical Tribune
Stron 490
Rok wydania 2022
Oprawa twarda
231.64
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 7.99
Odbiór osobisty 0
DPD Pickup punkt odbioru / automat paczkowy 7.99
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier DPD 14.99
Kurier INPOST 14.99
Kurier DPD Pobranie 19.99
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 9788366946026

Zamówienie telefoniczne: 791572838

Zostaw telefon
Jak prawidłowo rozpoznawać, leczyć i kontrolować anomalie przedsionków i przegrody międzyprzedsionkowej? Jakie są najnowsze strategie diagnostyczne wad dużych tętnic i wielkich pni tętniczych? Jak radzić sobie z najczęstszymi problemami klinicznymi występującymi u chorych z wadami serca?
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które często pojawiają się dziś w praktyce kardiologów i kardiochirurgów, znajdziesz w drugim tomie zaktualizowanego, najnowszego wydania klasycznego już podręcznika Wady serca pod redakcją naukową wybitnych ekspertów: prof. Tomasza Hryniewieckiego, prof. Zbigniewa Gąsiora i prof. Witolda Rużyłło. Pierwsza wersja podręcznika ukazała się na polskim rynku 8 lat temu. Wady serca to cenione w środowisku lekarskim źródło praktycznej, eksperckiej wiedzy z zakresu kardiologii i kardiochirurgii.
W drugim tomie podręcznika autorzy zajęli się problematyką wrodzonych wad serca, zwłaszcza zastawki trójdzielnej, odpływu prawej komory, dużych tętnic i wielkich pni tętniczych. Ta część publikacji szczegółowo omawia także częste problemy kliniczne występujące u chorych z wadami serca oraz najnowsze metody ich leczenia.
W tym wydaniu podręcznik uaktualniono o ostatnie rekomendacje towarzystw naukowych, zwłaszcza o nowe wytyczne Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC) w sprawie wad wrodzonych i zastawkowych. Uwzględniono także najnowsze światowe dane, wyniki rejestrów, opinie i doświadczenia ekspertów z najlepszych polskich ośrodków kardiologicznych i kardiochirurgicznych. Podręcznik w aktualnej wersji zyskał nowe rozdziały na temat przezskórnych interwencji w leczeniu niedomykalności mitralnej oraz interwencyjnego leczenia kardiologicznego w łonie matki. Znalazły się w nim także informacje o najnowszych możliwościach przezskórnej implantacji zastawek w pozycji aortalnej i płucnej

Kto najbardziej skorzysta z lektury książki?
Publikację przygotowaliśmy z myślą o kardiologach, kardiochirurgach, lekarzach w trakcie specjalizacji z kardiologii i kardiochirurgii oraz studentach szczególnie zainteresowanych kardiologią.

Czego dowiesz się z lektury drugiego tomu zaktualizowanej wersji książki Wady serca?
Zyskasz najnowsze informacje na temat m.in. zwężenia i niedomykalności zastawki trójdzielnej, anomalii Ebsteina, atrezji zastawki trójdzielnej, serca jednokomorowego, zwężenia tętnicy płucnej, atrezji płucnej czy koarktacji aorty.
Dowiesz się więcej o wrodzonych anomaliach przedsionków i przegrody międzyprzedsionkowej.
Zgłębisz problematykę wad wielkich pni tętniczych, w tym anomalii pozycyjnych i żył płucnych oraz wrodzonych malformacji naczyniowych i nabytych przetok.
Poznasz aktualne metody diagnostyczne i terapeutyczne problemów klinicznych występujących z wadami serca, takich jak nadciśnienie płucne, infekcyjne zapalenie wsierdzia, tętniaki aorty.
Dowiesz się, jak leczyć dysfunkcje protez zastawkowych.
Poznasz interwencyjne metody leczenia przecieków okołozastawkowych.
Sprawdzisz, w jaki sposób skutecznie stosować elektroterapię u chorych z zastawkowymi wadami serca, w tym z zaburzeniami rytmu i przewodzenia.
Zyskasz najnowsze wytyczne dotyczące operacji pozasercowych u chorych z wadami serca i sztucznymi zastawkami.
Dowiesz się, jak skuteczniej przeprowadzić leczenie przeciwzakrzepowe i antyagregacyjne u chorych z wadami serca.
Zyskasz wiedzę o najnowszych metodach leczenia kardiochirurgicznego wad serca.
Poznasz aktualne wytyczne z zakresu kardiologii prenatalnej, w tym m.in. interwencyjnego leczenia kardiologicznego w łonie matki.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia