• Książki kryminalne

Zbrodnia, kara, tajemnica i słowa przelane na papier, które wciągają do mrocznego świata... Znajdziesz u nas najlepsze książki kryminalne autorów z całego świata. Może zachęci Cię porzucona na lodzie rękawiczka? Kryminały skandynawskie mają to do siebie, że lubią zaskakiwać.

Coś z rodzimego podwórka? Mamy znakomitych polskich autorów, którzy wydali interesujące powieści, które proszą się, aby rozwikłać tajemnicę umieszczoną na ich stronicach.

Mistrzowie słów

Camilla Läckberg zabierze Cię w mroźne skandynawskie rejony, które pod pokrywą lodu skrywają niejedną zbrodnię. Katarzyna Puzyńska odkryje nasze polskie zagadki i tajemnice, ukryte bliżej niż można by się tego spodziewać. Agata Christie zabierze Cię w świat powieści, o których nie miałeś pojęcia! A to tylko początek, ponieważ ilu pisarzy tyle historii, które warto przeczytać.

Znajdziesz u nas książki, które pochłoną Cię do reszty i wciągną w interesującą oraz tajemniczą historię pełną łamigłówek, zagadek i ludzi... bohaterów, których poznasz i będziesz kibicować.

Wybierz najlepsze publikacje i poznaj te tajemnice...

  • Parametry