• Książki psychologiczne

Czy da się zrozumieć zachowanie i uczucia, poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące ludzi, ich emocji i pobudek... Nie ma na to jednej odpowiedzi, ale na pewno pomogą Ci w tym ciekawe książki o psychologii, które znajdziesz w naszym sklepie.

Możemy zaoferować Ci publikacje naukowe i akademickie, a także poradniki psychologiczne, dzięki którym zgłębisz nurtujące Cię pytania dotyczące zagadnień takich jak empatii, samorozwoju i poprawienia swojego stanu emocjonalnego.

Zrozumieć emocje

Dostaniesz u nas książki polskich i zagranicznych autorów, oferujemy Ci kilkaset różnorodnych publikacji traktujących w emocjach i życiu w społeczeństwie. Znajdziesz tutaj poradniki, kompendia wiedzy, jak i luźniejsze pozycje o znamionach powieści, np. twórczość Sandry L. Brown.

Posiadamy propozycje od pisarzy, którzy w swoich publikacjach zawarli wskazówki dotyczące rozmów z dziećmi, pracodawcami oraz innymi ludźmi.

Zapoznaj się z punktem widzenia innych i wybierz publikację, która rozwinie Twoje horyzonty i rzuci nowe światło na uczucia i emocje targające ludźmi.

  • Parametry