• Trenuj ucho! Percepcja i uwaga słuchowa online

Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Ei System
Rok wydania 2023
Oprawa pudełko
1870.21
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
DPD Pickup punkt odbioru / automat paczkowy 0
Kurier DPD 0
Kurier INPOST 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD Pobranie 19.99
Dostępność 4 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 5904624771535

Zamówienie telefoniczne: 791572838

Zostaw telefon

Dzieci z problemami z koncentracją słuchową mają problem, aby skoncentrować się na lekcji. Nadmiar bodźców słuchowych, które współcześnie docierają do młodego człowieka rozprasza go. Przez to nie są w stanie w pełni skupić się na tym, co mówi, jakie treści i polecenia przekazuje nauczyciel. W szumie oraz hałasie uczniowie często nie są w stanie wychwycić ważnych informacji. Problemy z koncentracją słuchową w bezpośredni sposób przekładają się na problemy w nauce oraz na słabe efekty terapii logopedycznej.

Dlatego poprawa koncentracji/uwagi słuchowej, a co za tym idzie przyspieszenie efektów w terapii logopedycznej czy terapii dysleksji zmniejsza trudności w nauce.

Multimedialny program Eduterapeutica Lux Trenuj ucho! Percepcja i uwaga słuchowa przeznaczony jest do trenowania percepcji i uwagi słuchowej uczniów szkół podstawowych. Prosta w obsłudze aplikacja, pełna ciekawych dźwięków oraz autorskich ilustracji będzie konkretnym wsparciem w pracy nad poprawą koncentracji słuchowej, słuchu fonemowego u dzieci i młodzieży dla logopedów, terapeutów pedagogicznych oraz nauczycieli czy rewalidatorów.

Zawartość pakietu:

ponad 300 ćwiczeń multimedialnych, podzielonych na dwa poziomy trudności (prostsze dla klas 14 oraz trudniejsze dla klas 58),

ponad 150 kart pracy w wersji elektronicznej,

gry logopedyczne do samodzielnego wydruku,

poradnik metodyczny wraz z instrukcją obsługi programu,

przykładowe scenariusze do prowadzenia zajęć percepcji słuchowej.

Wersja online

Korzystanie z aplikacji w wersji online wymaga stałego dostępu do internetu oraz rejestracji konta na platformie edukacyjnej educhmura.pl.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia