• Planer L Positivity Smiley pudełko

Wydawnictwo Moleskine
Obudowa folia
Wymiary 210x130 mm
178.60
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Kurier INPOST 11.99
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier DPD 14.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 8056598855074

Zamówienie telefoniczne: 791572838

Zostaw telefon

PLANER MOLESKINE L, POSITIVITY, SMILEY, PUDEŁKO

Potraktuj szczęście poważnie dzięki niedatowanemu kalendarzowi z tematyką Smiley(R), która poprawi Twoje planowanie, nastrój i kreatywność. Brak dat pozwala rozpocząć planowanie w dowolnym momencie w ciągu roku: wystarczy wpisać dzień i miesiąc i zaczynać. Specjalne treści obejmują cytaty, które motywują i inspirują, a także 107 stron w linie, aby zagłębić się w pomysły.

Wraz z dopasowanym pudełkiem kolekcjonerskim, ten planer zapewnia miejsce, którego potrzebujesz, aby zatrzymać się i zastanowić dzięki miesięcznym, tygodniowym i dziennym sekcjom, które poprowadzą Cię przez Twoje projekty, cele i nawyki:

Co miesiąc: spędź 30 minut na tej stronie na początku każdego miesiąca, upewniając się, że wszystkie zadania z tygodni i dni są wykonane, aby pomóc Ci osiągnąć cele roczne i cele długoterminowe.

Tygodniowo: poświęć 30 minut w każdą niedzielę na przegląd swoich postępów w ciągu ostatniego tygodnia i modyfikację planów na następne siedem dni, aby mieć pewność, że osiągniesz krótkoi długoterminowe cele.

Codziennie: większość planistów koncentruje się na Twoich spotkaniach w ciągu dnia roboczego. Dzięki Smiley(R) ta część zajmuje tylko jedną czwartą strony: pomożemy Ci monitorować wszystkie inne aspekty Twojego dnia, aby stworzyć pozytywną równowagę w Twoim życiu. Przede wszystkim pomagamy śledzić małe sukcesy, które nastrajają pozytywnie. Poświęć kwadrans każdego wieczoru na aktualizację tej sekcji.

Trzymiesięczny planer Positivity in Motion rozpoczyna się od miesięcznego przeglądu na dwóch stronach. Jest to miejsce, aby skupić się na czterech kluczowych projektach i opracować plan działania, aby je urzeczywistnić. Pod koniec miesiąca możesz wrócić do tej części i zanotować, jak ci poszło i jak możesz poprawić, jeśli chodzi o posuwanie tych projektów do przodu. Pokoloruj miesięczny monitor nastroju, aby monitorować swoje emocje w ciągu miesiąca i zanotuj momenty, w których odczuwałeś różne emocje od radości po zdziwienie, niepokój i miłość. Wykres drugiego koła pozwala mierzyć czas spędzony na różnych aspektach życia, takich jak rodzina, hobby, zabawa, praca i społeczność. Wreszcie, każda sekcja miesiąca zapewnia również miejsce na zatrzymanie się i zastanowienie się nad tym, co chcesz ulepszyć w przyszłości.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia