• Ortograffiti z Bratkiem 1-3. Wersja 90 minut

Autor Izabela Mańkowska, Małgorzata Rożyńska
Wydawnictwo Operon
Rok wydania 2023
279.83
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 7.99
Odbiór osobisty 0
DPD Pickup punkt odbioru / automat paczkowy 7.99
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier DPD 14.99
Kurier INPOST 14.99
Kurier DPD Pobranie 19.99
Dostępność 4 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 2000837600006

Zamówienie telefoniczne: 791572838

Zostaw telefon

Seria Ortograffiti z Bratkiem występuje w dwóch wersjach: wersji 90 minut i wersji 45 minut. Wersja 90 minut (dotychczasowa) jest przeznaczona dla tych nauczycieli, którzy prowadzą 2 godziny zajęć korekcyjno-kompensacyjnych lub dydaktyczno-wyrównawczych w tygodniu w danej grupie, zaś wersja 45 minut dla tych, którzy prowadzą 1 godzinę takich zajęć w tygodniu.

Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 90 minut. Klasy 1, 2, 3. Zestaw

Pakiet jest połączeniem kompletów do każdej z klas. Każdy komplet zawiera:

KLASA 1:

2 zeszyty ćwiczeń na jeden rok szkolny: Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 90 minut. Klasa 1. Część 1. oraz Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 90 minut. Klasa 1. Część 2.

Karty pracy - 32 karty pracy, w tym karty postępów i karty pracy domowej. W ramach podsumowania prowadzący wypełnia z uczniami kartę postępów na koniec każdego bloku. Karty pracy domowej pozwalają dzieciom utrwalić wiadomości z danych zajęć. Dodatkowo w zestawie są karty z pomocami dydaktycznymi do samodzielnego wykonania: zjadacz liter, okienko do czytania. A także: dyplom, gra memo do wycięcia, planszówka, inne.

Teczka do przechowywania materiałów i kart pracy.

KLASA 2:

2 zeszyty ćwiczeń na jeden rok szkolny: Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 90 minut. Klasa 2. Część 1. oraz Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 90 minut. Klasa 2. Część 2.

Karty pracy - 32 karty pracy, w tym karty postępów i karty pracy domowej. W ramach podsumowania prowadzący wypełnia z uczniami kartę postępów na koniec każdego bloku. Karty pracy domowej pozwalają dzieciom utrwalić wiadomości z danych zajęć. Dodatkowo w zestawie są karty z pomocami dydaktycznymi do samodzielnego wykonania: zjadacz liter, okienko do czytania. A także: dodatkowe ćwiczenia, dyplom, rymowanki.

Teczka do przechowywania materiałów i kart pracy.

KLASA 3:

2 zeszyty ćwiczeń na jeden rok szkolny: Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 90 minut. Klasa 3. Część 1. oraz Ortograffiti z Bratkiem. Wersja 90 minut. Klasa 3. Część 2.

Karty pracy - 32 karty pracy, w tym karty postępów i karty pracy domowej. W ramach podsumowania prowadzący wypełnia z uczniami kartę postępów na koniec każdego bloku. Karty pracy domowej pozwalają dzieciom utrwalić wiadomości z danych zajęć. Dodatkowo w zestawie są karty z pomocami dydaktycznymi do samodzielnego wykonania: zjadacz liter, okienko do czytania. A także: karty treningu koncentracji, karty z nazwami miesięcy, karty z liczbami arabskimi i znakami rzymskimi.

Teczka do przechowywania materiałów i kart pracy.

Polecamy zakup zestawu, gdyż zawiera komplet materiałów do pracy z uczniem i gwarantuje kompleksowe zastosowanie Metody Ortograffiti z Bratkiem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia