• Karmienie piersią w teorii i praktyce

Autor Magdalena Nehring-Gugulska, Monika Żukowska-Rubik
Wydawnictwo Medycyna Praktyczna
Stron 510
Rok wydania 2017
Oprawa twarda
125.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier INPOST 13.99
Kurier DPD 14.99
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 9788374305334

Zamówienie telefoniczne: 791572838

Zostaw telefon

Drugie wydanie monografii poświęconej tematyce karmienia piersią. Obejmuje treści kształcenia na III specjalistycznym poziomie wiedzy o laktacji i jest przeznaczony dla osób, które zamierzają uprawiać profesjonalne poradnictwo laktacyjne. Stanowi materiał edukacyjny kursu "Problemy w laktacji" prowadzonego przez Centrum Nauki o Laktacji, przygotowującego kandydatów na Certyfikowanych Doradców Laktacyjnych lub Międzynarodowych Konsultantów Laktacyjnych. Będzie również cennym źródłem praktycznych informacji dla lekarzy, położnych i pielęgniarek opiekujących się matką i dzieckiem w okresie okołoporodowym oraz w pierwszych latach życia.

Prezentuje najnowsze wyniki badań oraz rekomendacje w zakresie karmienia piersią, m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, Amerykańskiej Akademii Pediatrii oraz Europejskiego Towarzystwa Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci.

Zgodny z aktualnymi protokołami leczenia The Academy of Breastfeeding Medicine. Powstał w oparciu o publikacje światowej klasy znawców ludzkiej laktacji Ruth Lawrence, Jan Riordan, Barbary Wilson-Clay, Marshy Walker, Thomasa Halea, Petera Hartmanna i innych.